Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Přelom 19. - 20. století, zlato, hmotnost 8,32 g btto, ryzost 585/000, článková se čtyřmi kvítky osazenými synt. rubíny, délka 6 cm, opatřeno RU puncovní značkou."